KAMPANYA

Yaz geliyor yazlık bakımlarda indirimleri  kaçırmayın.

RANDEVU AL

Yedek Parça

Araç sahipleri, arabalarına büyük bir önem gösterirler. Bunun farkında olarak kurulmuş olan Rutinbakım araba hizmetleri, alacağı işlemleri kullanıcıların ayağına getiren bir anlayışa sahiptir. Uygulanan bütün ürün ve yedek parça işlemlerinde kaliteli ürünler, en yüksek kalite fiyat performansına göre sizlere sunulacaktır.  Yedek parça işlemleri için firmamızdan randevu alan müşteriler, istedikleri tarih ve yer aralığında ön izleme raporlarının sunulması için hazır olmalıdır. Yedek parça değişimleri esnasında eski parçalar araç sahiplerine iade edilir ve yeni parçalar ile ilgili bütün garanti ve kullanım sertifikaları da yine sahiplerine teslim edilir. Değişen ve yenilenen bütün parçalar; 1 yıl veya 10 bin kilometre garantisi altındadır.

 

Yedek Parça Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Yedek parçalar Rutinbakım hizmetleri dahilinde alındığında, ürün veya montaj sırasında meydana gelen bütün hasarlardan ve eksiklerden firmamız sorumludur. Özellikle ikinci el piyasasında yedek parçaların kullanımındaki orijinal parçalar çok önemlidir. Bu yüzden kasko konusunda da araç sahiplerine avantaj sağlayacağı için, her zaman orijinal parçaların tercih edilmesi gerekir. Otomobilinizin ihtiyaç duyduğu parçanın, her zaman doğru bir şekilde monte edilmesi gerekir. Bu işlem Rutinbakım uzman ekibi tarafından, en hızlı ve profesyonel şekilde gerçekleştirilecektir. Alınan parçanın modele uygun olması için, özellikle araç üretici firmaların ürettiği parçalar kullanılmalıdır. Kişisel zevkler için eklenecek parçaların, araç garantisini bozmayacak ürünler olmasına dikkat edilmelidir.

 

Araba Yedek Parçalarının ‘Rutinbakım’ Tarafından Almanın Faydaları

Rutinbakım, araç sahiplerinin yedek parça değişimlerinde ürünleri mevcut yedek parça portföyü üzerinden sağlamaktadır. Eğer bu ürün portföy içerisinde mevcut değilse, Avrupa merkezli araç üreticilerinden direkt uluslararası teslimat yoluyla parça ülkemize getirilir. Teknik dokümantasyon, yedek parça değişimi sonrasında araç sahiplerine verilir. Talep edilen yedek parçalar, araçlara uygun şekilde hazırlanır ve belirli bölgelerde uygulanmak için doğru montaj tekniklerine konu olur. Online şekilde sipariş edilebilecek olan yedek parçalar, aynı zamanda istenilen zamanlarda monte işleminin yapılması için de Rutinbakım uzmanlarının detaylı çalışmasına bağlıdır. Yedek parça değişimi veya bakımı işlemi her ne kadar korkutucu ve kapsamlı bir işlem olsa da, içinizin rahat etmesi önemlidir. Çünkü Rutinbakım, her arabaya kendi arabası gibi yaklaşmaktadır.

© Copyright 2018 by Wordpress Uzmanı